فروش خوراک دام و طیور
خانه / روغن طیور / خط تولید روغن طیور درجه یک در کشور

خط تولید روغن طیور درجه یک در کشور

خط تولید روغن طیور درجه یک در کشور

ظرفیت خط تولید در این کارخانه تصفیه روغن های خوراکی مانند سویا خام و کلزا خام و دیگر روغن های درجه یک مخصوص طیور و مرغداری ها ۱۰۰۰ تن در ماه می باشد و به دلیل حجم تولید و عرضه در تناژ بالا کلیه قیمت های فروش در سراسر کشور از بقیه فروشندگان این محصوص ارزان تر است.

روش تولید روغن طیور و دام

در این مقاله کوتاه می خواهیم به روش تولید روغن طیور پرداخته و بعد از آن بررسی کنیم که به چه صورتی میتوان بهترین روغن خوراکی برای مرغداری ها را انتخاب و خرید نمود.
روغن های طیور با منشا گیاهی یا منشا حیوانی از جمله مواردی هستند که به عنوان منبع انرژی برای جیره استفاده می شوند.
روغن های گیاهی خام مانند سویا و کلزا یا روغن زیتون درجه یک با مقادیر زیاد وارد کارخانه می شوند و از در مرحله ابتدایی صمغ زدایی و لارد زدایی می شوند و عبور از این مرحله به معنای تصفیه ابتدایی به وسیله فیلتر پرس و ورود به تانک های استرلیزه تحت خلا می باشد که باعث بوگیری و سپس پایین آمدن پراکسید روغن می شود و بعد از این مرحله توسط پمپ های فشار قوی مجددا از فیلتری عبور که رنگ زدایی می شوند و اسیدیته و عدد یدی روغن را نیز به حد استاندارد پایین می آوریم.
روغنی که در جیره خوراک طیور و دام یا آبزیان سردآبی استفاده می شود انواع مختلفی داشته و نوع انتخاب آن ها بستگی به میزان تامین بالانس جیره دارد و عواملی دیگر نیش در این موضوع دخیل هستند که از آن جمله می توان به مواردی نظیر:

  • موقعیت جغرافیایی
  • میزان ارتفاع از سطح دریا
  • بررسی آنالیز جیره نهایی توسط متخصصین
  • دانستن نحوه و میزان هوادهی در سالن های پرورش طیور

و مسائلی از جمله میزان مورد نیاز و بودجه برای هزینه های جاری تولید دارد که ما با بهترین کیفیت راه کاری را ارائه داده ایم که حتی در این شرایط کمبود و گرانی روغن هایی نظیر سویا و آفتابگردان یا ذرت و کتان مرغداران بتوانند نیاز خود را به بهترین شکل تامین و مرتفع نمایند.

روش تولید روغن طیور و دام

روغن طیور با بیس گیاهی

روغن طیور این کارخانه از بیس گیاهی شامل سویا، روغن آفتابگردان و روغن زیتون بوده که طبق مراحل یاد شده تصفیه نهایی شده اند و در بسته بندی های فله و گالنی ارائه می شوند.
در تولید این روغن گیاهی پراکسید پایین تر از ۳ و عدد میکروبی نزدیک به صفر مد نظر قرار گرفته شده است که کیفیت آن را نسبت به محصولات مشابه متمایز می کند.
این کارخانه توان تصفیه هر گونه روغنی حتی روغن های فست فودی و رستوران ها جهت صادرات به کشور های همسایه و شرقی داشته و در این خصوص قرارداد های همکاری بلند مدتی دارد.

روغن طیور با بیس گیاهی

فواید استفاده از اسید چرب طیور

اسید چرب یکی از بهترین روغن هایی است که با قیمت بسیار مناسبی نسبت به روغن سویا و روغن کتان میزان انرژی بسیار بالایی را تولید مکی کند و عدد پر اکسید ان زیر ۱ می باشد و این موضوع بدان معناست که هیچ خبری از اکسیداسیون شدن روغن وجود ندارد.
پرورش دهندگان دام و طیور می توانند با متخصصین تغذیه و آزمایشگاه این کارخانه در خصوص میزان و روش استفاده از این روغن مشورت نمایند تا بتوانند بهترین انتخاب را با مناسب ترین قیمت خرید نمایند.

فواید استفاده از اسید چرب طیور

پیش فروش اینترنتی روغن طیور

فروش این مجموعه به شکل های زیر میسر می باشد.

  • خرید از دفتر فروش کارخانه در تهران
  • ثبت سفارش پیش فروش به صورت اینترنتی
  • خرید از نمایندگی ها در شهرستان ها

کیفیت همیشه برای ما اولویت است و این موضوع فقط یک شعار نیست، دفعات مکرر خرید مشتریان خط کش اندازه گیری میزان رضایت مندی آن ها است.

پیش فروش اینترنتی روغن طیور
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126174663
شماره پشتیبانی: 09372442711
شماره تلفن شرکت: 02188624016
شماره تلفن شرکت: 02188618975
شماره تلفن شرکت: 02186051089
پست الکترونیکی: Roghansoya@gmail.com
پست الکترونیکی: Soybeanoila@gmail.com