فروش خوراک دام و طیور
خانه / روغن سویا / قیمت فروش روغن سویا تصفیه شده درجه یک تازه

قیمت فروش روغن سویا تصفیه شده درجه یک تازه

قیمت فروش روغن سویا تصفیه شده درجه یک تازه

روغن سویا خام و تصفیه شده، روغن کلزا و روغن های طیور و گیاهی هایپر انرژی درجه یک تولید شده در این کارخانه تازه هستند و با قیمت های بسیار استثنایی توسط بخش بازارگانی شرکت ابتکار شیمی به فروش میرسند.

روش تولید روغن سویا تصفیه شده

روش تولید روغن سویا تصفیه شده

روغن کشی از دانه لوبیای سویا به روش های متفاوتی انجام می شوند که هر کدام از این روش ها به دلایلی انجام می شوند.

  • معروفترین روش روغن کشی و تولید روغن سویا خام روش پرس دورانی است که اکثر ماشین آلات به این شکل هستند و روشی قدیمی محسوب میشود و فرآیند های به صورت مکانیکال بوده و روش شیمیایی را شامل نمی شود.
  • روش دیگر استخراج روغن با حلال های ویژه و بدون درآوردن پوست لوبیا می باشد.

در روش اول روغن سویا خام از باقیمانده تفاله ها جدا شده و در ظروفی مخصوص ریخته می شوند و در انبار کارخانه روغن کشی ذخیره می گردند.
دانه های روغنی با میزان روغن بیش از ۳۵ درصد نیازمند به پرس هستند تا بعد از با اضافه شدن مواد شیمیایی هگزان مابقی روغن از تفاله جداسازی شده و در طی پروسه ای حلال نیز از آن جدا شده و روغن خالص حاصل می گردد. رنگ این روغن زرد فسفری بوده و با تکان های کوچکی کف می کند که این موضوع نشان دهنده تازه بودن روغن سویا یا کلزا یا آفتابگردان است.
بعد از این روش میزان روغن باقیمانده در کنجاله کمی بیش از ۱٫۵ درصد است که باز آن هم با روش های قابل استحصال می باشد.
در روش پرس دورانی یا کلد پرس پروسه استحصال تا بیش از ۷۵ درصد راندمان موثر دارد.
روغن سویا در صنایع گسترده ای با توجه ویژگی فیزیکی اش قابل استفاده است که از آن جمله می توان به صنایع خوراک دام و طیور اشاره نمود.
کارخانه های روغن کشی متعددی در ایران اقدام به فعالیت داشته و محصولات متعددی را نظیر روغن کلزا، روغن کتان، روغن سویا خوراکی، کنجد و روغن های صنعتی را تولید می کنند.

روش تولید روغن سویا تصفیه شده

چند نکته در مورد روغن سویا مرغداری

دقت در انتخاب روغن مناسب برای مرغداری ها و علی الخصوص خوراک طیور گوشتی و تخمگذار خصوصا در فصل های سرد سال امنیت تولید و ضرایب تولید بالا را برای مرغداران رقم می زند، پس باید با دقت این محصول حیاتی را انتخاب نماییم و از مشاوره اهل فن نهایت استفاده را بنمایید.
اولین نکته ای که باید به دقت به آن توجه داشته باشیم نوع روغن مورد استفاده است که هم انرژی بالایی داشته باشد و قیمت آن مناسب باشد تا با پایین ترین هزینه تولید کرده و انتفاع بالاتری داشته باشید و دومین نکته آنالیز محصول استفاده شده است.
چرا که اکثر پرورش دهندگان طیور در فارم پرورش آزمایشگاه های مجهز نداشته و در نتیجه نمی توانند به درستی تشخیص دهند که آیا کیفیت روغن خوب است یا مطابق با استاندارد نمی باشد.
نکته دیگری که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم عدد پراکسید روغن خوراکی یا مربوط به دام و طیور است که عدد مورد تایید توسط اداره دامپزشکی زیر ۱۰ می باشد.

چند نکته در مورد روغن سویا مرغداری

۲ روغن مناسب برای خوراک طیور

از جمله روغن های مناسب برای خوراک طیور می توان به سویا، روغن هایپر انرژی با انرژی تولیدی بالا و روغن طیور اشاره نمود که تمام این محصولات توسط شرکت ابتکار شیمی تولید شده و با کیفیت بسیار بالایی روانه بازار مصرف می گردند.
این شرکت در برنامه سال آینده تولید احداث کارخانه روغن کشی را در کشور ازبکستان در دست اقدام دارد تا به این وسیله ظرفیت تولید خود را بالا برده و طیف وسیع تری از مشتریان بالقوه را تحت پوشش قرار دهد.
در این فاز قصد داریم تا بازار های هدف افغانستان، عراق، تبت، پاکستان، قزاقستان، ترکمنستان و آذربایجان را ساپورت نماییم.
ظرفیت تولید روغن سویا در این کارخانه در فاز اول تولید ۱۰۰۰۰ تن در سال بوده که به نوبه خود رقمی قابل توجه است. تمامی مجوز های لازم اخذ شده و زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع به این پروژه اختصاص داده شده است.
لوبیای سویا از کشور سنگان و برزیل تامین می شود و ماشین الات همگی از برند های معتبر جهانی هستند.
بسته بندی ها به صورت بشکه های ۲۲۰ کیلوگرمی و به صورت فله خواهد بود.

2 روغن مناسب برای خوراک طیور

پخش روغن طیور با کیفیت بالا

همانطور که اشاره شد محصولات تولید شده در کارخانه سپس در انبار های مخصوص ذخیره شده و پس از گذراندن مراحل تست و آزمایش های تخصصی بسته بندی شده و به بازار مصرف عرضه می شوند.
برای بزرگ تر شدن دامنه فعالیت شرکت ویژه ای نیز برای پخش روغن در ایاران ثبت شده که مشتریان عزیز می توانند با شماره های شرکت تماس حاصل نموده و از شرایط مطلع گردند.
ما همچنین از کلیه شرکت های پخش و دفترداران عزیز دعوت به همکاری برای پخش محصولات تولید شده داریم و شرایط بسیار مطلوبی را برای آنان در نظر گرفته ایم.
برای حمل و نقل نیز ۲۴ ماشین تانکر دار ۲۵ تنی، ۱۳ ماشین فله بر ۱۰ تنی نیز مهیا شده تا در کمترین زمان ممکن محصولات به دست مشتریان عزیز برسند.
خیلی از مواقع دوستان در مورد صادرات روغن سویا یا روغن های تصفیه شده فست فودی از بخش بازرگانی سوالاتی دارند. در این خصوص لازم به ذکر است که عنوان کنیم روش های استاندارد صادرات به درخواست کنندگان اعلام می شود و سپس مجوز های لازم قرنطینه certificate های بازرگانی در اختیار واجدین شرایط قرار داده می شود تا بتوانند با کمترین مشکل عبور از گمرک و آزمایشگاه های مرزی را انجام دهند.
قیمت های روغن دامی و مربوط به خوراک دام و طیور و آبزیان نیز به صورت روزانه در کانال تلگرام و وب سایت شرکت اعلام می شود.
کلزا اویل، اسید اویل، اسید چرب سویا و روغن کانولا از دیگر فرآورده های تولیدی ما می باشند.

پخش روغن طیور با کیفیت بالا

لیست قیمت روغن های مرغداری

لیست قیمت روغن های مرغداریما هر هفته لیست قیمت آپدیت شده محصولات را با توجه به نرخ آن ها در بازار جهانی تنظیم می کنیم و با توجه به سفارشات خرید و رعایت حق تقدم برای نوبت مشتریان، کارخانه ها و مرغداری ها به آن ها عرضه می نماییم.
مطمئن باشید ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت را برای شما در نظر گرفته ایم و اعتقاد داریم با سود کمتر تولید مان می توانیم حس رضایت مندی را در مشتریان ایجاد نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126174663
شماره پشتیبانی: 09372442711
شماره تلفن شرکت: 02188624016
شماره تلفن شرکت: 02188618975
شماره تلفن شرکت: 02186051089
پست الکترونیکی: Roghansoya@gmail.com
پست الکترونیکی: Soybeanoila@gmail.com