فروش خوراک دام و طیور
خانه / روغن طیور / بهترین قیمت روغن طیور صادراتی در بازار ایران

بهترین قیمت روغن طیور صادراتی در بازار ایران

بهترین قیمت روغن طیور صادراتی در بازار ایران

افغانستان یکی از بهترین بازار ها و مقاصد صادراتی روغن های گیاهی و طیور است و این شرکت تولیدی از ۳ سال پیش تا کنون توانسته با تولید با کیفیت روغن طیور تصفیه شده با قیمت های بسیار مناسب بخش قابل توجهی از محصول خود را در ایران به طرف های تجاری خود در آن کشور به فروش فروش برساند.

انواع روغن تولیدی برای روغن طیور

بهترین انواع روغن برای طیور روغن های گیاهی هایپر انرژی و روغن مرغی است البته به شرطی که تصفیه شده باشد که در این صورت کیفیت روغن از نوع درجه خواهد بود و تمامی موارد مورد آزمایش را با بالاترین ضریب دقت پاس خواهد نمود.
شاید از خودتان بپرسید دقیقا چه روغنی برای مصرف طیور مناسب است؟
ما به عنوان متخصص در زمینه دامپزشکی و تصفیه کننده روغن های گیاهی و سویا و روغن طیور می گوییم اصولا روغنی برای استفاده در خوراک دام و طیور مناسب است که بتواند انرژی لازم جیره تامین نماید.
شرایط نگهداری روغن در مرغداری یکی دیگر از عواملی است که در ماندگاری کیفیت روغن نقش مهمی دارد. این محصول حتما باید در تانک های ذخیره درب دار یا گالن های استریل درب دار نگهداری شود تا کمترین میزان تماس با هوا را داشته باشد و به اصطلاح اکسید نشود.
این شرکت تولیدی با تصفیه و فروش روغن های مختلفی مانند:

  • روغن کتان درجه ۱
  • روغن کلزا و گلرنگ
  • روغن گیاهی
  • روغن های تصفیه فست فودی
  • اسید اویل

و قیمت تمام شده بسیار مناسب توانسته سهم به سزایی را در بالا بردن کیفیت روغن های مورد استفاده در بازار صنعت دام و طیور بازی نماید.

انواع روغن تولیدی برای روغن طیور
فرآیند تصفیه روغن های گیاهی و طیور

چگونه روغن طیور مرغوب را تشخیص دهیم؟

در این شرکت روغن ها با ترکیبات و کیفیت های مختلف پس از ذخیره در مخازن بزرگ وارد چرخه تصفیه می شوند و در مرحله اول بو زدایی و در مرحله بعدی رنگ زدایی می شوند و سپس پر اکسید آن ها پایین اورده می شود و به این ترتیب برای بسته بندی و مصرف اماده می شوند.
برای انتخاب صحیح روغن طیور ابتدا باید دقیقا بدانیم که جوجه ها در چه مرحله ای از رشد هستند و به اصطلاح هفته چندم پرورش را پشت سر می گذارند تا بتوانیم آنالیزی دقیق و درست از نیاز داشته باشیم.
از جمله روغن هایی که ما پیشنهاد می دهیم ترکیب روغن سویا به همراه روغن آفتابگردان و زیتون است که این محصول به دو صورت عمده و گالن شده آماده مصرف هستند.
انرژی این روغن هایپر انرژی بالای ۹۰۰۰ کیلوکالری بوده و کیفیت بسیار مرغوبی داشته و علی رغم این موضوع قیمت آن در مقایسه با سایر محصولات رقیب قابل رقابت بوده و در دماهای پایین نمی بندد که این موضوع خود حسن بسیار بزرگی می باشد. رنگ این روغن زرد بوده و بویی بسیار مطبوع دارد و عاری از هزگونه بار میکروبی می باشد.
گالن های مورد استفاده در بسته بندی همگی به رنگ ابی و زرد بوده و از نوع بهداشتی برای صنایع غذایی است.

چگونه روغن طیور مرغوب را تشخیص دهیم؟

چرا استفاده از روغن طیور مرغوب مهم است؟

روغن طیور همانگونه که می تواند موجبات رشد بیشتر را برای جوجه ها داشته باشد در صورتی که آفلاتوکسین و اگراتوکسین های احتمالی در لوبیای سویا آفت کشی نشده باشند می تواند باعث تلفات شود.
تیم تحقیقاتی و ازمایشگاهی این شرکت سال ها تجربه خود را به صورت رایگان در اختیار عزیزان و مشتریان قرار می دهد تا بتوانند بهترین محصول را برای مرغداری ها، گاو داری ها و مزارع پرورش ماهی خریداری نمایند.
تمامی محصولات تولید شده در کارخانه گواهی آزمایشگاهی دارند تا به این ترتیب مشتریان بتوانند به راحتی خریدی مطمئن داشته باشند. و قطعا کسانی که صورت عمده و در تناز بالا خرید می کنند قیمتی پایین تر از آنچه در بازار است دریافت خواهند نمود.
تصفیه روغن فرایندی پیچیده است و در صورتی که بتوانیم واقعا ان را از هرگونه ناخالصی عاری نماییم به راحتی قابلیت صادرات دارند و خوشبختانه ما توانستیم این مهم را به نحو عالی به انجام برسانیم.

چرا استفاده از روغن طیور مرغوب مهم است؟
مرحله بی بو سازی روغن های تصفیه طیور

صادرات روغن طیور به افغانستان

لیست قیمت روغن طیور روغن گیاهی و روغن فست فودی تصفیه شده که کیفیت مناسبی جهت صادرات داشته باشد را می توانید از کارشناسان بازرگانی این شرکت استعلام نمایید.
کشور های همسایه ایران مانند افغانستان، عراق، عمان، ازبکستان از جمله مقاصدی هستند که می توانیم محصولاتمان را صادر نماییم.
ما از تمامی عزیزانی که قصد دریافت نمایندگی فروش روغن های طیور را در خارج از ایران داشته باشند استقبال می کنیم و شرایط ویژه ای را برای ان ها در نظر خواهیم گرفت که متعاقبا ان را اعلام خواهیم نمود.
قیمت ها به صورت ۲۵ تنی یا کانتینری اعلام خواهد شد و تمامی مواد مانند Packing List، گواهی مبدا، گواهی های آزمایشگاهی و اسناد بازرگانی از طریق ما قابل ارائه خواهد بود که بخش زیادی از دغدغه تاجرین را مرتفع خواهد نمود.

صادرات روغن طیور به افغانستان
بسته بندی روغن های مخصوص طیور
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126174663
شماره پشتیبانی: 09372442711
شماره تلفن شرکت: 02188624016
شماره تلفن شرکت: 02188618975
شماره تلفن شرکت: 02186051089
پست الکترونیکی: Roghansoya@gmail.com
پست الکترونیکی: Soybeanoila@gmail.com