فروش خوراک دام و طیور
خانه / روغن سویا / مرکز خرید و فروش روغن سویا خام کیفیت مرغوب

مرکز خرید و فروش روغن سویا خام کیفیت مرغوب

مرکز خرید و فروش روغن سویا خام کیفیت مرغوب

این شرکت تولیدی بازرگانی با راه اندازی خدمات فروش آنلاین روغن سویا خام و تصفیه شده و دیگر روغن های مخصوص دام و طیور و همین طور روغن سویا صنعتی با کیفیت تولید مرغوب به یک مرکز حرفه ای برای یک خرید مطمئن تبدیل شده است تا به این وسیله کمکی شایان به صنعت پرورش طیور کشور داشته باشد.

قیمت روز روغن خام سویا و پالم فله

محصول به دست آمده از کارخانجات روغن کشی سویا روغنی خام به همراه لرد بوده که هنوز صمغ گیری نشده و به هیچ عنوان قابلیت استفاده در مصارف خوراکی را ندارد و باید وارد قسمت تصفیه خانه شده تا ابتدا صمغ گیری شود.
این موضوع در مورد روغن های دیگری مانند روغن پالم اولئین و روغن آفتابگردان هم صادق بوده و کلیه این محصولات نیاز به تصفیه و لرد زدایی دارند تازه به این مرحله که برسد باید وارد مخازن خلا شده تا میزان اسیدیته پایین آمده و همچنین رنگ و بوی آن استاندارد برای مصارف خوراکی گردد.
قیمت فروش محصول روغن سویا خام و قیمت روغن پالم که همه روزه در تناژ بسیار بالا از گمرکات جنوبی کشور ترخیص شده و وارد کشور می شوند بعضی روز ها با قیمت دلار بالا یا پایین می روند به همین علت مقداری عرضه آن دستخوش تغییراتی شده است.
قیمت هایی که توسط این شرکت تولیدی بازرگانی ارائه می شود که به دلیل این که میزان خرید مواد اولیه توسط کارخانه بالا بوده تقریبا ثابت است و در این زمینه خریداران می توانند مطمئن سفارش خود را به صورت فله یا گالن های ۲۰ کیلوگرمی ثبت نموده و ما آن را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل خواهیم داد.

قیمت روز روغن خام سویا و پالم فله

حمل روغن خام سویا و کلزا از کارخانه

روغن مایع سویا و کلزا خام توسط ماشین های تانکر دار ۲۵ تنی از بنادر و کارخانجات روغن کشی روانه به این کارخانه تصفیه می آید و پس از انجام مراحل رنگ و بو زدایی در مخازن رزرو و گالن های ۲۰ و ۱۶ کیلویی پر شده و آماده فروش و ارسال می گردند.
پر اکسید محصولات تولید شده زیر ۴ بوده و اسیدیته ان ها نیز بسیار پایین می آید و آماده استفاده در مصارف خوراکی چه دام و طیور و چه مصرف انسانی می شوند.
کیفیت بالای محصولات تولید شده سبب شده تا از کشور های عربی مانند عمان، قطر و عراق درخواست های خرید در تناز بسیار بالا مانند ۱۰۰۰ تن داشته باشیم که بعد ها در خصوص صادرات این محصول با ارزش مفصل تر صحبت خواهیم کرد.

حمل روغن خام سویا و کلزا از کارخانه

فروش روغن سویا صنعتی

روغن سویا توسط فرآیند ترکیب شدن با اکسیژن تبدیل به محصولی به نام اپوکسی سویا شده که در موارد صنعتی کاربرد بسیار زیادی دارد. پیوند های اپوکسی قابلیت واکنش پذیری بسیار بالایی در فرآیند های گرما زا شیمیایی دارند.
این محصول مضاف بر این موضوع در واکنش های پیچیده استری شدن شرکت می کنند و. همین موضع باعث شده که خیلی از شرکت های دانش بنیان و تولید کننده مواد شیمیایی به دنبال این محصول باشند.
محصول روغن سویا اپوکسی حتی در تولید افزودنی های سوختی نیز استفاده فراروان داشته و گاها برای حذف مرکاپتان های نیز استفاده می گردند.
یکی دیگر از موارد مصرف این محصول در تولید محصولات پی وی سی بوده که همانطور که می دانید بسیاری از صنایع به آن وابسته هستند.
در تولید برخی از نانو دارو ها نیز از این محصول بسیار ارزشمند گیاهی استفاده می گردد که توضیحات کامل آن در این مقاله نمی گنجد.
فروش این فرآورده ارزشمند نیز مانند ماده اولیه آن به صورت فله و همین طور بشکه های ۲۲۰ کیلو گرمی از این کارخانه امکان پذیر بوده که برای دریافت قیمت آن می توانید با بخش بازرگانی در ارتباط باشید.

فروش روغن سویا صنعتی

مقایسه روغن گیاهی و اسید چرب سویا

اسید چرب های سویا و کلزا علاوه بر صنایعی نظیر:

  • لاستیک سازی و مواد پلاستیکی
  • صنایع تولید رنگ و انواع رزین
  • پلیمر ها
  • روان ساز های پایه گیاهی
  • صنایع ساخت مواد اولیه آرایشی و بهداشتی
  • صنایع لاک سازی
  • صنایع اپوکسی

در صنعت خوراک دام و طیور نیز کاربرد بسیار فراوانی دارد و نقش آن تامین انرژی طیور است و با توجه به این موضوع آنالیز های متفاوتی دارد و از جمله مواردی که به آن توجه ویژه ای می شود میزان اسیدیته پایین و عدد یدی کم آن است.
آگاهی از ویژگی ها و قیمت بسیار مناسب اسید چرب سویا نسبت به روغن سویا یا روغن کتان و برخی دیگر از روغن های گیاهی هایپر انرزی سبب شده تا اقبال مصرف این ماده مغذی بالا رود.

مقایسه روغن گیاهی و اسید چرب سویا
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126174663
شماره پشتیبانی: 09372442711
شماره تلفن شرکت: 02188624016
شماره تلفن شرکت: 02188618975
شماره تلفن شرکت: 02186051089
پست الکترونیکی: Roghansoya@gmail.com
پست الکترونیکی: Soybeanoila@gmail.com