فروش خوراک دام و طیور
خانه / روغن طیور / تولید و فروش روغن طیور با قیمت مناسب

تولید و فروش روغن طیور با قیمت مناسب

تولید و فروش روغن طیور با قیمت مناسب

در این کارخانه کلیه روغن های ویژه خوراک دام، طیور و آبزیان از جمله روغن سویا، روغن گیاهی و روغن مرغی از مواد درجه یک تازه و مناسب تولید می گردند و قیمت محصولات در دفاتر کارخانه و نمایندگی های فروش در شهر های دیگر یکسان می باشد.

کیفیت روغن طیور و تاثیر آن در جیره

روغن های طیور با کیفیت های مختلف در بازار وجود دارند و ترکیبات تشکیل دهنده مختلفی دارند ولی آنچه به عنوان یک اصل باید رعایت شود اول از همه کیفیت و شفافیت روغن و بار میکروبی ان است و موضوع مهم دیگر عدد پراکسید و اسیدیته آن است.
به لحاظ فنی و علمی روغنی برای مصرف در خوراک دام و طیور مناسب است که انرژی بیشتر از ۹۰۰۰ کیلوکالری تولید نماید و پراکسید ان هم کمتر از ۶ باشد.
این شرکت روغن های سویا، کتان، کلزا و گلرنگ و همین طور روغن های استفاده شده را در دستگاه های پیشرفته و به روز تصفیه می نماید به طوری که کلیه المان های آن مطابق با استاندارد های لازم برای مصارف طیور و دام است.
یکی از روغن های بسیار مناسب برای خوراک طیور روغن گیاهی هایپر انرژی است که ترکیبات ان شامل ۷۰ درصد روغن سویا و ۳۰ درصد روغن آفتابگردان و زیتون است.
رنگ روغن زرد روشن بوده و دبه صورت کاملا مایع بوده که در بسته بندی های گالن آبی ۲۰ لیتری و ۱۶ لیتری به فروش رسیده و روانه بازار مصرف با قیمت های بسیار مناسب می گردد.

کیفیت روغن طیور و تاثیر آن در جیره

چرا باید از روغن طیور استفاده کنیم؟

از جمله دلایل استفاده از روغن های طیور با کیفیت بالا می توان به مواردی نظیر:

  • افزایش خوش خوراکی جیره
  • هضم و بلع راحت تر
  • وجود آنتی اکسیدان های لازم و ضروری برای طیور
  • کیفیت بالا و چسبندگی پلت تولید شده
  • تامین انرژی بالا در تمامی ماکیان مانند مرغ گوشتی، مرغ تخمگذار و بلدرچین

اشاره نمود و وقتی که این قیمت ها مناسب هم باشند با خیالی آسوده می توانید آن را در جیره استفاده نمایید.

چرا باید از روغن طیور استفاده کنیم؟

مواد تشکیل دهنده روغن طیور

درست است که روغن های گیاهی مورد استفاده در خوراک طیور نسبت به سایر مواد تشکیل دهنده درصد کمتری را داشته ولی با کیفیت فوق العاده خود تاثیری بسیار زیاد و شگرف در کیفیت خوراک تولیدی خواهد داشت و هر چه روغن استفاده شده از مواد اولیه بهتری تولید شده باشد این تاثیر بالا تر خواهد بود.
فرمول مناسب برای استفاده از روغن سویا خام یا تصفیه شده و دیگر روغن های گیاهی هایپر انرزی به میزان ۱۵ کیلوگرم است در هر تن خوراکی که تولید می گردد و هرچه میزان اسید های چرب غیر اشباع در آن کمتر شود کیفیت روغن طیور تولید شده بالاتر خواهد بود.
لیست قیمت محصولات تولید شده به صورت فایل های اکسل هر هفته در اختیار مشتریان عزیز و نمایندگی های عامل فروش کارخانه قرار می گیرد و این قیمت در همه جا یکسان خواهد بود.

مواد تشکیل دهنده روغن طیور

مقایسه قیمت روغن طیور با روغن سویا

استفاده از روغن سویا خام و به خصوص تصفیه شده به علت بالا رفتن قیمت آن در بازار جهانی روندی کاهشی داشته و خیلی از کارخانه های تولید کننده خوراک طیور و آبزیان و همین طور پرورش دهندگان تمایل زیادی به استفاده از آن ندارند و به جای آن از دیگر روغن های گیاهی و همین طور اسید اویل سویا و اسید های چرب استفاده می کنند.
یکی دیگر از محصولاتی که قیمت بسیار خوب و مناسبی داشته و کیفیت آن بالا است روغن مصرف شده انسانی است که در این کارخانه صورت کامل لرد زدایی، رنگ زدایی و بوزدایی شده و در نهایت با بویی مطبوع و رنگی روشن با قیمت خوب در بسته بندی های گالنی در بازار عرضه می شود.
اسید اویل سویا و کلزا دیگر محصولی است که به راحتی و خیالی اسوده می توانید از آن استفاده نمایید و جالب اینجا است که پر اکسید ان نسبت به خود روغن سویا پایین تر بوده و اسیدیته ان نیز کمتر است و دلیل این موضوع آن است که این اسید اویل در برج تقطیر و توسط دستگاه های بسیار قدرتمند و به روز تصفیه می شوند که بعضا کارخانه های روغن کشی هم نمی توانند کیفیتی این چنین بالا را تولید نمایند.

مقایسه قیمت روغن طیور با روغن سویا
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126174663
شماره پشتیبانی: 09372442711
شماره تلفن شرکت: 02188624016
شماره تلفن شرکت: 02188618975
شماره تلفن شرکت: 02186051089
پست الکترونیکی: Roghansoya@gmail.com
پست الکترونیکی: Soybeanoila@gmail.com