فروش خوراک دام و طیور
خانه / روغن طیور / بازار فروش روغن ویژه طیور مرغداری در کشور

بازار فروش روغن ویژه طیور مرغداری در کشور

بازار فروش روغن ویژه طیور مرغداری در کشور

اعلام قیمت های درست و دقیق انواع روغن مناسب و مخصوص برای خوراک دام و طیور و آبزیان و ارسال به موقع محصولات خریداری شده برای مشتریان در سراسر کشور، خط مشی است که این شرکت در بخش فروش و بازرگانی خود آن را دنبال می نماید.

مقایسه کیفیت روغن ویژه طیور با روغن سویا

روغن ویژه طیور در واقع اگر بخواهیم به صورت مختصر در مورد آن توضیح دهیم، روغنی است که یا پایه گیاهی داشته و یا پایه حیوانی دارد.
در هر دو صورت هدف که همانا تامین انرژی بالا است باید به دست آید. در این بین شرایطی نیز وجود دارد که باید در تولید این روغن به آن اهمیت ویژه ای داد.
ما با داشتن سابقه طولانی در تولید و تصفیه انواع روغن های ویژه خوراکی طیور و دانش بالای فنی، تخصصی و حرفه ای چه داشتن مدیران تولید با سابقه و چه تیمی متشکل از دامپزشکان، متخصصین جیره نویسی، متخصصین بیماری های طیور بر این باوریم که همواره در تولید باید از صرف هزینه های اضافی و نه لازم جلوگیری به عمل اورد و این موضوع از زبان یک تولید کننده به پرورش دهندگان انواع ماکیان مانند مرغ گوشتی و تخمگذار و پرورش دهندگان بوقلمون و شترمرغ است، نیازی نیست حتما و همیشه از روغن سویا خام یا تصفیه شده استفاده نمود.!!!
روغن های طیور منشا حیوانی که متشکل از پیه درجه ۱ حیوانی است مانند امحا و احشا مرغ که در ظروف بسیار بزرگی به نام پاتیل ابتدا ذوب می شوند و از طریق خطوط انتقال وارد بخش های لرد گیری، بو گیری، تصفیه ابتدایی با گرما و فشار، تصفیه ثانوی با گرما و شرایط خلا و در نهایت محصولی با رنگ زرد شفاف طلایی و فوق العاده صاف که به آن روغن مرغی ویژه طیور می گویند.
روغن سویا نیز به عنوان روغن گیاهی خام در خوراک دام، طیور و آبزیان به مقدار زیادی استفاده می گردد ولی با توجه به شرایط فعلی و اتفاقاتی که روی داده است و مشکلات حمل و نقل و بازرگانی واردات و خارجی تا حد زیادی قیمت آن بالا رفته و خوب برای برخی از عزیزان به صرفه نمی باشد.
پیشنهاد ما استفاده از روغن گیاهی هایپر انرژی است که این شرکت تولید کرده و در تناژ بالا به تعداد زیادی از استان ها در سراسر کشور ارسال شده و به فروش رسیده است و خوب برای سهولت در انجام کار در برخی از آن ها نمایندگی نیز داریم.

مقایسه کیفیت روغن ویژه طیور با روغن سویا
نمونه گیری از روغن طیور و گیاهی جهت بررسی و آنالیز در آزمایشگاه

نگهداری روغن در هوای سرد

روغن طیور در تمامی شرایط آب و هوایی در کشور قابل استفاده است و در صورتی که حتی سفارش تولید روغن با آنالیز ویژه ای نیز مد نظر باشد امکان پذیر است.
این موضوع از آن جهت مهم است که قیمت نهایی تولید و خرید مشتریان بسیار به صرفه تر از خرید از بازار در تمامی شهر است.
فصل سرما دیگر تقریبا به اتمام رسیده است و هوا رو به گرمی خواهد گذاشت و نرخ تلفات مسئله ای دیگر است که نباید از نظر پنهان بماند.
استفاده از روغن طیور ویژه اولا گرمایی مناسب جهت رشد جوجه تولید کرده و در ثانی با داشتن انواع آنتی اکسیدان های ضروری بخش زیادی از هزینه کرد های مرغداری ها را کاهش خواهد داد.

نگهداری روغن در هوای سرد
بسته بندی روغن طیور در گالن های ۲۰ لیتری

مزایای روغن ویژه طیور

  • خوش خوراک بودن برای انواع جوجه های یک روزه تا انتهای دوره پرورش
  • بی بو بودن آن و در نتیجه افزایش میزان خوراک و وزن گیری
  • سرشار بودن از انواع آنتی اکسیدان ها
  • رنگ صاف و شفاف
  • قیمت مناسب
  • بسته بندی های ۲۰ کیلوگرمی و ۱۷ کیلوگرمی
  • حالت فیزیکی مایع در دمای های نسبتا پایین
مزایای روغن ویژه طیور

لیست قیمت انواع روغن دام و طیور

لیست قیمت انواع روغن های تولیدی ویژه مرغداری ها را در این کارخانه می توانید به شکل فایلی پی دی اف از بخش فروش در تمامی دفاتر نمایندگی ها و دفتر فروش کارخانه دریافت نمایید.
با توجه به شرایطی فعلی کشور قیمت ها به صورت هفته ای به روز می شوند پس لطفا در صورتی که سفارشتان زیاد است.

لیست قیمت انواع روغن دام و طیور
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد سینا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126174663
شماره پشتیبانی: 09372442711
شماره تلفن شرکت: 02188624016
شماره تلفن شرکت: 02188618975
شماره تلفن شرکت: 02186051089
پست الکترونیکی: Roghansoya@gmail.com
پست الکترونیکی: Soybeanoila@gmail.com